Köy yaşamından etkilendi, Köyceğiz’i yarattı

Sinpaş Yapı’nın köy yaşamı ile modern hayatı biraraya getirdiği projesi Köyceğiz’de satışlar başladı. Sancaktepe’de hayata geçirilen projede 1+1’den 4+1’e kadar daire alternatifleri sunuluyor

Köy yaşamından etkilendi, Köyceğiz’i yarattı

14 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışına başladı. İstanbul Sancaktepe’de 26 bin metrekare arsa üzerinde inşası başlayan Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. Sinpaş Yapı, 291 konuttan oluşan Köyceğiz projesinde “şehrin gürültüsünden uzak doğal bir yaşam sürme” hayalini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor.

Yüzde 50’si satıldı

Dairelerin yüzde 50’sinin ön talep döneminde satıldığı Köyceğiz 5 ila 11 katlı bloklardan oluşuyor. Yeşil alanı 8 bin 600 metrekare olarak projelendirilen Köyceğiz’de, köy kahvesi, köy meydanı, patika yollar gibi doğal alanlar yer alıyor. Köyceğiz’de ayrıca asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesi de var.

Kolay ulaşım

Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunuyor. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015’te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor.

Lansmana özel indirim

Köyceğiz’de, konutların teslim tarihi Mayıs 2016 olarak belirlendi. Daire fiyatları 317 bin 400TL ile 913 bin 900 TL arasında farklılık gösterdiği projede lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. İndirimin yanı sıra Sinpaş Yapı’nın duyurumunu yaptığı ve yoğun ilgi ile karşılanan Nefes Aldıran Ödeme Planı kampanyasıyla da projeden daire sahibi olmak mümkün. Kampanyaya göre, yüzde 10 peşinat, yüzde 10’unun 12 ay taksitle vade farksız ödendiği, geri kalan kısım için 14 ay sonra, gerekirse banka kredisi kullanarak, 120 aya varan vade gibi çok uygun ödeme seçenekleri yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Köy