Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı

Siyahkalem Mühendislik İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı sunuluyor

Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı

Siyahkalem Mühendislik İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. 

467 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Köy Zekeriyaköy projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde, büyüklükleri 80 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen toplam 1167 daire ve villadan meydana geliyor. 2018 yılında teslim edilmesi beklenen Köy Zekeriyaköy, Sarıyer - Çayırbaşı tüneli ve 3. Köprü'ye yakın bir mesafede yer alıyor. 1.3 milyar yatırım değerine sahip olan Köy projesinde konutların yanı sıra açık hava konseptli bir çarşı yer alıyor. 

 

Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı

 

Köy Zekeriyaköy fiyatları 725 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Emlak Konut GYO'nun kampanyası kapsamında avantajlı ödeme seçenekleri sunan Köy projesinde 31 Mart'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 5 yıl vade farksız, 10 yıl yüzde 0,45 vade farkı, 20 yıl yüzde 0,79 vade farkı ile konut sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası'ndan kredi kullanılabiliyor. 

 

Köy Zekeriyaköy'de 60 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı

 

Akıllı ev sistemleri ile donatılan Siyahkalem Köy projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında; araç şarj istasyonu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, orman manzarası, sauna ve kameralı güvenlik bulunuyor. Proje ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler satış ofisiyle iletişime geçebilirler. 

Firma Bilgisi: Siyahkalem Mühendislik Inşaat
Proje Bilgisi: Siyahkalem Köy