Kozlu’da modern bir hayat; Ilıksu Yaşamkent

TurYapı’nın Zonguldak Kozlu’da gerçekleştirdiği Ilıksu Yaşamkent, 2013 yılında teslim edilecek

Kozlu’da modern bir hayat; Ilıksu Yaşamkent

5 Mart 2013 / emlakwebtv
Turyapı, Zonguldak Kozlu'da deniz ve ormanlarla çevrili Ilıksu Yaşamkent, 2013 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Ilıksu Yaşamkent, Zonguldak'ta lüks ve konforu doğal yaşamla birleşitren kentsel dönüşümün örneklerinden biri olarak öne çıkıyor.  

Zonguldak Kozlu'da doğa iç içe modern bir yaşam
Turyapı'nın Zonguldak Kozlu'da hayata geçirdiği Ilıksu Yaşamkent projesi lüks ve konforu doğal yaşamla buluşturuyor. Konforu ve lüksüyle bölgede bir başka örneği olmayan Ilıksu Yaşamkent, Zonguldak'ta kentsel dönüşümün en çarpıcı örneklerinden biri olarak öne çıkıyor.  

Ilıksu Yaşamkent, kent merkezine 13 kilometre uzakta, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nin yanında yer alıyor.
Yeni trendler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra Ilıksu Yaşamkent'te 3+1, 4+1 ve 5+1 geniş villa daire seçenekleri de yer alıyor.
Dairelerde Schindler, Vitra, Artema gibi markalar boy gösteriyor. Çocuk oyun alanlarından yüzme havuzuna, iki katlı kapalı otoparktan göz alıcı peyzaj düzenlemesi ve restoran ile spor merkezi gibi birçok imkanı barındıran sosyal tesislere kadar tüm olanaklar Ilıksu Yaşamkent'te bir arada bulunuyor.

Dünyanın yeni konut trendi
En şiddetli olası depreme dayanıklı radye temel ve yüksek tünel kalıp teknolojisiyle inşa edilen Ilıksu Yaşamkent'te bütün duvarlar taşıyıcı görevi görüyor. Bununla birlikte, Zonguldak'ta doğalgaz sistemiyle yapılan öncü bir proje olarak da öne çıkan Ilıksu Yaşamkent, gerek tabiatın tüm renklerini barındıran doğal bir ortamda yer alması gerekse konut çevresinin özel peyzaj mimarisiyle standart betonarme yapı anlayışının dışında huzurlu bir hayat sunuyor.

Ilıksu Yaşamkent projesiyle Zonguldak'ta dünyanın yeni konut trendleri arasında yer alan 'doğal yaşama' Türkiye'de öncülük ettiklerini belirten Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, projenin yatırım açısından büyük avantajlar sunduğunu, bununla birlikte konut sahibi olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylıklarını sunduklarının altını çiziyor.