Kristal Residence Beylikdüzü fiyat listesi

Maknoon Yapı projesi olan Kristal Residence fiyatları ve ödeme planı haberimiz detayında yer alıyor

Kristal Residence Beylikdüzü fiyat listesi

Maknoon Yapı tarafından hayata geçirilen Kristal Residence Beylikdüzü’nde yer alıyor. Kristal Residence modüler sistem şeklinde tasarlanıyor. 1+1 dairelerden meydana gelen Kristal Residence modüler sistem sayesinde konut sahibi olmak isteyenlere 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri de sunuyor. Kristal Residence 36 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplam 315 adet dairenin yer aldığı Kristal Residence projesi özellikleri bakımından da dikkat çekiyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı Kristal Residence konut sahibi olmak isteyenlere cafe, restoran, bay-bayan fitness center ve sauna imkanı sunuyor. Kristal Residence teslim tarihi olarak 24 ay sonrası veriliyor.

Beylikdüzü Kristal Residence içerisinde yangın ve yük taşımaya uygun toplam 6 adet asansör yer alıyor. Kristal Residence satılık daire büyüklükleri ise 100,53 metrekare olarak tasarlanıyor. Kristal Residence bina özellikleri arasında asansör, hidrofor, jeneratör, resepsiyon, yük asansör yer alıyor. Ayrıca Kristal Residence projesi satılık daireler konut alıcılarına ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, intercom sistem, merkezi klima ve merkezi ısıtma sistemi hazır olacak şekilde teslim ediliyor. Tavan yüksekliği 3.5 metreyi bulan dairelerin bulunduğu Kristal Residence projesinde daire sahiplerine 1+1’den 3+1’e kadar yaşam alanları sunuyor.

Kristal Residence teknik özellikleri
Merkezi Kablolu Televizyon
Paratoner
Teknik Servis
Klima
Jeneratör
Uydu TV Altyapısı
24 Saat Teknik Servis
Fiber Optik İnternet Altyapısı
Hidrofor
Kablosuz İnternet
Merkezi Sıcak Su
Doğalgaz
Su Deposu

Kristal Residence fiyat listesi
Kristal Residence fiyatları ise 227 bin dolardan başlıyor ve Kristal Residence fiyat listesinde maksimum 300 bin dolar satış fiyatı yer alıyor. Kristal Residence ödeme planı ile ilgili detaylı bilgileri de Kristal Residence satış ofisi veriyor.

İşte Kristal Residence projesi!

Kristal Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kristal Residence Beylikdüzü bölgesinde inşa ediliyor.

Kristal Residence nasıl gidilir?
Beylikdüzü Kristal Residence projesine E5 ve TEM Otoyolu kullanılarak gidilebiliyor. Bunların dışında Kristal Residence yol tarifi olarak tüm toplu taşıma aracı kullanılabiliyor.

Kristal Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0505 452 13 63
Web: http://www.kristalresidence.com

 

Proje Bilgisi: Kristal Residence