Kristal Şehir Projesi

İhlas İnşaat imzası taşıyan Kristal Şehir projesi İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor

Kristal Şehir Projesi

İhlas İnşaat imzası taşıyan Kristal Şehir projesi İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. 155 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kristal Şehir projesi 4 bin 588 adet rezidans ve daireden meydana geliyor. Kristal Şehir projesi satılık daire büyüklükleri 68 ile 178 metrekare arasında değişiyor. Proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. 

Kristal Şehir Evleri fiyatları ve ödeme planı hakkında bilgileri Kristal Şehir satış ofisinden alabilirsiniz. Kristal Şehir projesi daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar ise şöyle; 

-Yüzme havuzu
-Fitness merkezi
-Buhar odası
-Sauna
-Fitness center
-Çocuk oyun alanları
-Kapalı otopark
-Yürüyüş yolları
-Türk hamamı
-Spor alanları

Kristal Şehir Projesi

Kristal Şehir projesinin dire özellikleri ise şöyle; balkon, ebevetn banyosu, duşakabin, intercom sistemi, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma. Kristal Şehir projesi fiyatlarının 230 bin lira ile 475 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ile 48 ay yüzde 0.70 oranında faiz ile vade yapılabiliyor. Proje detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü - Esenyurt ve Büyükçekmece'nin kesiştiği kavşakta yükselen Kristal Şehir lokasyonu ile dikkat çekiyor. 18 bloktan oluşan Kristal Beylikdüzü projesinde 11 bin metrekare alışveriş merkezi alanı yer alıyor. 

Kristal Şehir Projesi

Kristal Şehir Beylikdüzü adres bilgisi: Hadımköy Kavşağı E-5 Üzeri Esenyurt/ İstanbul.

Kristal Şehir Beylikdüzü iletişim bilgileri
Telefon: 0212 852 68 00
Web Adresi: www.kristalsehir.com

Firma Bilgisi: Ihlas Inşaat
Proje Bilgisi: Kristal Şehir