Kristal Şehir satılık sahibinden

Kristal Şehir satılık sahibinden daireler 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Kristal Şehir satılık sahibinden

Kristal Şehir’de c afe, restoran, bay bayan fitness salonu ve sauna gibi sosyal donatılar yer alıyor. Bunların dışında buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş yolları, Türk hamamı ve spor alanları yer alıyor.

İhlas Holding tarafından hayata geçirilen Kristal Şehir 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 155 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Kristal Şehir satılık daire büyüklükleri 68 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.  4 bin 588 adet dairenin bulunduğu projde, 18 konut bloğu ve 2 adet E-5 girişli rezidans kule bulunuyor.

Kristal Şehir kira getirisi olarak yatırımcılarına her ay 1.000 TL ile 1.500 TL arasında kazanç sağplaması öngörülüyor. Hemen teslim edilen Kristal Şehir Beylikdüzü’nde yer alıyor. 11 bin metrekare alışveriş merkezi alanı, 44 bin metrekare rezidans ve iş merkezi alanı, 410 bin metrekare konut alanı, 120 bin metrekare yeşil alana sahip olan Kristal Şehir merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Kristal Şehir satılık daire fiyatları 230 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor. Uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı Kristal Şehir ödeme planı kapsamında firma bünyesinde de taksit imkanı bulunuyor.

Kristal Şehir satılık sahibinden

Kristal Şehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında İhlas Grup tarafından inşa edilen Krsital Şehir Beylikdüzü’nde konumlandırılıyor.

Kristal Şehir adres bilgileri: Hadımköy Kavşağı E-5 Üzeri Esenyurt/ İstanbul.

Kristal Şehir iletişim bilgileri
Telefon: 0505 452 13 63
Web: http://www.kristalresidence.com

 

Firma Bilgisi: Ihlas Holding
Proje Bilgisi: Kristal Şehir