Kriya Time Tuzla taksitleri 2 bin 290 TL’den başlıyor

Satya Yapı imzasıyla yükselen Kriya Time Tuzla’da 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. Taksit tutarları 2 bin 290 TL’den başlıyor

Kriya Time Tuzla taksitleri 2 bin 290 TL’den başlıyor

2018 yılının ilk çeyreğinde teslimlerinin başlaması planlanan Kriya Time Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası’nda Satya Yapı tarafından inşa ediliyor. Bahçe katı+5 katlı 7 blok halinde yükselen proje, toplam 188 adet daireden meydana geliyor.

Yüzde 60’lık kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Kriya Time Tuzla, toplam 8 bin 215 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. İnşaat alanı 22 bin metrekare olan projede bahçe kullanımlı 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor.

Tuzla Kriya Time projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; meyve ağaçları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, kreş, süs havuzları ve barbekü alanı, yürüyüş alanı, kamelyalar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik mevcut.

Kriya Time Tuzla satılık daire fiyatları minimum 165 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor. Firma bünyesinde yapılan 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneğinden de yararlanılabiliyor. Bu durumda taksitler 2 bin 290 TL’den başlıyor.

Firma Bilgisi: Satya Yapı
Proje Bilgisi: Kriya Time Tuzla