Kriya Time Tuzla'da ön talep dönemi

Kriya Time Tuzla projesinde lansman öncesinde ön talep toplanmaya başlandı. Satya İnşaat imzası taşıyan proje Tuzla Hızır Reis Caddesi üzerinde konumlanıyor

Kriya Time Tuzla'da ön talep dönemi

Satya İnşaat tarafından tuzla Hızır Reis Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan Kriya Time Tuzla projesinde lansman öncesinde ön talep toplanmaya başlandı. 8 bin 200 metrekarelik toplam alan üzerinde ve 22 bin metrekarelik inşaat alanına sahıp proje, kolay ulaşılabilir lokasyonuyla dikkat çekiyor. Tuzla Viaport Marina ve Sabiha Gökçen Havaalanı için yapılması planlanan ikinci pist yatırımları ile değer kazanmaya başlayan Tuzla'nın merkezinde yer alan Kriya Time Tuzla, metro ve havaray projeleri ile şehrin merkezine kolay ulaşım imkanına sahip olacak. 

Kriya Time Tuzla'da ön talep dönemi

Kriya Time Tuzla projesi
7 tip dairenin yer alacağı Kriya Time Tuzla projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra her daire için bahçe katlı seçenekleri de yer alacak. Kriya Time Tuzla, bahçe katı dahil, 6 kat ve toplam 7 blok üzerinde 188 konuttan meydana gelecek. Özel iç mimarisi ve farklı mimari konseptiyle dikkat çeken projede yüzde 60'lık kesim ise yeşil alan ve peyzaj çalışmasına ayrıldı. Bu alanları içerisinde, meyve ağaçları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, çocuk oyun parkları, barbekü alanları gibi sosyal imkanların yanı sıra, yürüyüş ve spor alanları, kapalı otopark ve kamelyaların yer alması planlanıyor.

Kapalı devre kamera sistemiyle korunacak olan projede 24 saat özel güvenlik hizmeti de verilecek.

Kriya Time Tuzla 165 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Lansman öncesi fiyat avantajlarının sürdüğü Kriya Time Tuzla projesinde 1+1 projeler 165 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2+1 dairelere 252.500 TL ile sahip olma imkanının sunulduğu projede 3+1 daireler ise 362 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Satya Yapı
Proje Bilgisi: Kriya Time Tuzla