Küçük Ağa Hayat Tepe’de ‘Ev’lendi

Kanal D’de yayınlanan ‘Küçük Ağa’ dizisinde ‘Mehmetcan’ karakterini canlandıran çocuk yıldızı Emir Berke Zincidi, kendi kazancıyla ilk yatırımını ‘Hayat Tepe’de gerçekleştirdi

Küçük Ağa Hayat Tepe’de ‘Ev’lendi

16 Ağustos 2014 / Posta Gazetesi

ÖZAK GYO’nun üçgen mimari özelliğine sahip Hayat Tepe projesi bundan böyle bir yıldıza ev sahipliği yapacak. Kanal D’nin sevilen dizilerinden ‘Küçük Ağa’nın minik yıldızı Emir Berke Zincidi, tamamen kendi birikimiyle ilk yatırımını Hayat Tepe’de yaptı.

Emir Berke Zincidi’nin adalar manzaralı 16’ncı kattaki provence tarzda dekore edilmiş dairesinin satış sözleşmesini önceki gün Annesi Sevgi ile Babası Berkant Zincidi noter huzurunda minik yıldız adına imzaladı. Hayat Tepe projesindeki kira geliri kampanyasından da yararlanacak olan minik yıldız, bir yıl boyunca ÖZAK GYO’dan her ay 3 bin 500 TL kira geliri de elde edecek. Baba Berkant Zincidi, oğulları için yatırım yaptıklarını, Emir Berke’nin 18 yaşına gelince iyi bir yatırıma sahip olacağına inandığını söyledi.

‘Hayata tepeden bakın’

“Hayata Tepeden Bakın” sloganıyla Bayrampaşa’nın en tepe noktasında konumlanan Hayat Tepe projesi, tarihi yarımada manzarasıyla da öne çıkıyor. Bayrampaşa’da alışveriş vadisi olarak bilinen önemli bir lokasyonda bulunan proje, metroya özel bir geçit ile bağlanıyor. 32 bin metrekare alan üzerinde ikisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan projede 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen daire tipleriyle 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekler sunuluyor.

Proje Bilgisi: Hayat Tepe