Küçük mucitler Park Mozaik'te buluştu

Ankara'nın önde gelen konut projelerinden biri olan Park Mozaik Satış Ofisi, küçük mucitleri ağırladı

Küçük mucitler Park Mozaik'te buluştu

Tepe İnşaat ve MESA ortak imzasıyla hayata geçirilen Park Mozaik Projesi farklı bir etkinliğe tanık oldu. Genç mucitler Park Mozaik Satış Ofisi'nden düzenlenen bir etkinlikte buluştu

Park Mozaik minik bilim adamlarını buluşturdu
"Park Mozaik'te İcat Çıkardık" başlığı ile haftasonunda gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen çocuklar kendileri için özel olarak hazırlanan örnek dairede kurulan Küçük Mücitler Bilim Atölyesi'nde farklı bir deneyim yaşarken, aieleler de farklı bir haftasonunun  keyfini çıkardı.Yoğun ilgi nedeniyle 3 seans halinde gerçekleştirilen etkinlkikte, çevre okullarda eğitim göre 5-12 yaş arasında yüze yakın çocuk katıldı. Çocuklara bilimi sevdirmeyi amaçlayan etkinlikte Melih Yalçıneli ve Elçin Yalçıneli yönetimindeki Küçük Mücitler Bilim Atölyesi'nde çocuklar bilim dünyasında yolculuk yaptı.

 

Küçük mucitler Park Mozaik'te buluştu

 

Park Mozaik projesi

Farklı ve yeşile ağırlık veren konsepktiyle dikkat çeken Park Mozaik projesi toplamda 75 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Üç kule ve on yatay bloktan oluşan projede 2+1'den 5+1'e kadar değişen toplam 885 daire bulunuyor. Projede ayrıca 5+1 dubleks ve 6+1 daireler yer alırken, dairelerin genişlikleri 92 ila 240 metrekare arasında değişiyor. Projenin kule bloklarında ise panoramik kent manzarasını konutlara taşıyan pencere tasarımlarına yer verildi. 

Metrekaresi 4 bin 590 TL'den başlayan fiyatlarla

 

Küçük mucitler Park Mozaik'te buluştu

 

Park Mozaik projesinde fiyatlar metrekare başına ortalama 4 bin 590 TL civarında seyrediyor. Konut fiyatları ise 505 bin TL'den başlayarak 1 milyon 189 bin TL'ye kadar değişebiliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan projede dairelerin yüzde 50'si lansmana çıkılmadan satılmış durumda. 

Firma Bilgisi: Tepe Inşaat
Proje Bilgisi: Park Mozaik