Küçükçekmece Blue Lake fiyatları!

27 Mayıs Caddesi üzerinde yükselen Küçükçekmece Blue Lake fiyatları metrekare bazında minimum 3 bin 100 dolardan başlangıç gösteriyor

Küçükçekmece Blue Lake fiyatları!

Blue Lake, İstanbul Avrupa Yakası'nın Küçükçekmece ilçesi 27 Mayıs Caddesi üzerinde Metal Yapı Konut tarafından inşa ediliyor. ECF Mimarlık imzası taşıyan projenin 2017 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. 

Satış ve pazarlama faaliyetleri Karmen Yapı A.Ş. tarafından yürütülen Blue Lake Küçükçekmece fiyatları metrekare bazında minimum 3 bin 100 dolardan başlıyor, maksimum 5 bin 600 dolara kadar yükselebiliyor. 

Toplam 38 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Metal Yapı Konut Blue Lake'de 788 adet daire ile 22 adet ticari birime yer veriliyor. Küçükçekmece Gölü'ne yürüme mesafesinde olan proje, göl ve Marmara Denizi manzarasına hakim. 

10 blokluk bir yaşam alanı olarak hayat bulan Bluelake Küçükçekmece'de büyüklükleri 60 metrekare ila 268 metrekare arasında olan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki 1+0 ve 1+1 dairelere birer araçlık otopark alanı verilirken; 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere ise ikişer araçlık otopark alanı veriliyor. 

İç dizaynı Chapman Taylor şirketi tarafından tarafından yapılan Blue Lake projesinin 16.katında ortak kullanıma ayrılmış tesisler, ticari birimler ve yeşil alanlar mevcut. Bodrum katında ise kapalı havuz, masaj odaları, sauna, buhar odası ve hamam bulunuyor.  

Otopark alanlarında elektrikli araçlar için de şarj istasyonlarına yer verilen Blue Lake Küçükçekmece projesi; Basın-Ekspres Yolu, TEM ve E5 gibi ana ulaşım arterlerine ve Sefaköy- Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesine de yakın mesafede. 

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Blue Lake Küçükçekmece