Küçükçekmece Nivo İstanbul Projesi!

Küçükçekmece Nivo İstanbul projesi Cayhay Group ve Neba A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor

Küçükçekmece Nivo İstanbul Projesi!

Küçükçekmece Nivo İstanbul projesi Cayhay Group ve Neba A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Nivo İstanbul, Dome + Partners tarafından tasarlandı. Nivo İstanbul projesi ile ilgili bilgi almak isteyenler projenin internet sitesindenden talep formu doldurabilirler. 

42 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Nivo İstanbul projesi 1+1 ve 2+1 tipinde büyüklükleri 50 metrekare ila 147 metrekare arasında değişen toplam 1404 daireden meydana geliyor. 

Daire, ofis ve dükkanların yer alacağı projede daireler isteğe göre modüler sistemle birliştirilebiliyor. 6 bloktan meydana gelen projenin bir bloğu serviced apartments, 3 bloğu home - ofis, 2 bloğu ise konut olacak. 

AVM, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otoparkın bulunduğu Nivo İstanbul Küçükçekmece projesinde dairelerde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Nivo İstanbul fiyatları 270 bin TL'den başlayıp 660 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede konut satın almak isteyenlere 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. 

Projede farklı konutlarda, alanlarında uzman 27 danışman görev yapıyor. Tüm detayları ile iyi planlanmış bir proje olan Nivo İstanbul'un tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim getirmesi bekleniyor. Nivo İstanbul Cathay Group ve Neba A.Ş. imzası taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Cathay Group-Neba A.Ş.
Proje Bilgisi: Nivo İstanbul