Küçükçekmece Özgür Residence!

Küçükçekmece Özgür Residence Gül İnşaat tarafından İstanbul Küçükçekmece İnönü Mahallesi'nde hayat buluyor

Küçükçekmece Özgür Residence!

Küçükçekmece Özgür Residence Gül İnşaat tarafından İstanbul Küçükçekmece İnönü Mahallesi'nde hayat buluyor. 2017 yılı Haziran ayında teslim edilecek olan Özgür Residence projesi Ulusoy Tır Garajı'nın yanında yükseliyor. Basın Ekspres Yolu'na yakın bir konumda yer alan proje Atatürk Havalimanı'na 2 dakika, E-5, TEM ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

31 Mart 2016 tarihinde lansmanı yapılacak olan Özgür Residence projesi bu tarihe kadar avantajlı fiyatlarla satılacak. 31 Mart tarihinden sonra ise daire fiyatları yüzde 10 zamlanacak. Özgür Residence fiyatları 311 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

Açık otopark, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu Küçükçekmece Özgür Residence projesinin dairelerinde ankastre beyaz eşya ürünler, intercom sistemi, balkon, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve split klima bulunuyor. 

Küçükçekmece Özgür Residence!

3 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Özgür Residence Küçükçekmece 1+1 ve 2+1 tipinde büyüklükleri 75 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen 93 adet daireden meydana geliyor. 15 katlı tek blok halinde yükselen projede dairelerin yanı sıra 11 adet cadde mağazasına yer veriliyor. 

Özgür Residence Küçükçekmece'de 1+1 ve 2+1 daireler satışta. Az sayıdaki satışı yapılmayan 3+1 daireler ise arsa sahibine ait. Projede 1 oda 1 salon daire alanları 75 metrekare, 2 oda 1 salon daire alanları ise 82, 88, 106 ve 115 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Özgür Residence Gül İnşaat güvencesi ile yükseliyor. 

Küçükçekmece Özgür Residence!

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Özgür Residence