Küçükkuyu Port'ta son daireler satışta

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın Edremit Körfezi'nde hayata geçirdiği Küçükkuyu Port projesinde son daireler özel bir kampanya ile satışa sunuluyor

Küçükkuyu Port'ta son daireler satışta

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın Edremit Körfezi'nde hayata geçirdiği Küçükkuyu Port projesinde kalan son daireler, 30-40 ya da 50 bin TL peşin ve 5000 TL'den başlayan taksit seçenekleriyle satışa sunulyor. Projede toplam 17 blokta 208 daire bulunuyor.

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde deniz kıyısında konumlanan Küçükkuyu Port evleri özel mantolama sistemine ve ısıtma-soğutma imkanına sahip. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılan Küçükkuyu Port evlerinde son daireler çok özel fiyatla sahiplerini bekliyor. Küçükkuyuport projesindeki daireler hem yaşamak için hem de yatırım için ideal seçim olarak öne çıkıyor. 

Konforun ön planda tutulduğu Küçükkuyu Port evlerinde bulunan bina dış cephelerindeki ısı yalıtımı, ses ve ısı yalıtımı sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemi ile 4 mevsim huzurlu bir yaşam alanı sunuluyor. Ses geçirmeyen dekoratif duvar kâğıtlarının kullanıldığı konutlarda, muhteşem bir doğada yenilecek uzun ve keyifli sabah kahvaltıları ile akşam yemekleri için ideal geniş balkon ve teraslar yer alıyor. 

Küçükkuyu’da güvenli yaşamın adresi
İç alanı ve otoparkın kameralar ile takip edildiği projede, 7/24 hizmet veren güvenlik ekipleri yılın tüm zamanlarında güvenli bir konaklama sağlıyor. Konutlara izinsiz girişlerde devreye giren hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılabilecek panik butonu sayesinde Küçükkuyu Port Güvenlik Birimi ihtiyaç durumlarında anında haberdar olabiliyor. 


Proje Bilgisi: Küçükkuyu Port