Kulak İnşaat Adana

Kulak İnşaat Adana'da kentsel dönüşüm projeleri ile adını duyurmakta olup, 1943 yılında faaliyetlerine başlamıştır

Kulak İnşaat Adana

1943 yılında Kulak Ailesi tarafından kurulan Kulak İnşaat Adana, ilk resmi projesini 1974 yılında Gazipaşa / Antalya Valilik Binası inşaatı yaptı. Adana’da kentsel dönüşüm projeleriyle adını duyuran Kulak İnşaat, 1985 yılında KLK Yapı adını bırakarak Kulak İnşaat adını almış oldu. Türkiye’de, Irak’ta, Suudi Arabistan’da ve daha birçok ülkede projeler üreten firma, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 belgelerini aldı.

Kulak İnşaat Adana daha çok ofis, konut, toplu merkezler, otoyol ve otoban, askeri tesis, otel ve hastane, okul, konteynır konutlar, banka, havuz, villa, özel yapım ev, restoran, AVM, spor merkezi ve sanayi merkezleri yapıyor. Bu zamana kadar birçok proje hayata geçirilen Kulak İnşaat projeleri şunlar:

Mersin Çetinkaya AVM, Adana Demirbank Bölge Binası, ABD Hava Kuvvetleri Hava Üssü, Adana metro tünelleri, Kuzey Adana konutları, Berke Barajı konut kompleks projesi, Semiramis Villa, Sıtkı Kulak Residence, Akdoğan Residence, Atakan Residence, Tarkan Residence, İsmail Hakkı Tonguç yüzme havuzu, Hacı Ömer Sabancı Vakfı, MEB İlkokul projeleri, Su tedarik ve arıtma tesisleri, Tikrit Güç Santrali, Irak çöp fırını inşaatı, Irak spor salonu, Irak kamusal alan projesi, Amerikan ordusu komutanlık binası.

Kulak İnşaat Adana ekibinde kimler var?
İnşaat Mühendisleri: Atakan Kulak, Erdoğan Sener, M.Altuğ Tuncer, Mustafa Olgun, Şenol Karakayalı, Onur Yazıcı, Ersin Taşkapılıoğlu, Rahmi Akbulut, Levent Genç, Can Namık Aksu, Murat Kocakaya, Tarık Akın, Osman Burak Erdoğan, Gazi Darıcı, Safwan Al-Futaieh, Brian Barber, Maryam Al Qadası, Krisante Arce.

Makine Mühendisleri: Serkan Özkan, Tanju Eryılmaz, Kaan Ceviz, Baki Akbulut, Mujeeb Ur Raheman, Denizhan Ayan.

Mimarlar: M.Sinan Kayalıoğlu, Perçem Biçer.

Gıda Mühendisi: Albert Moody, Mahmut Tagral.

HSE Yöneticisi: Anthony Bird.

Jeofizik Mühendisi: Hurol Karakoçlar.

Endüstri Mühendisi: Gülistan Erdoğan.

Elektrik Mühendisi: Senait Welde Michael.

Kulak İnşaat Adana Valla Lacus projesi özellikleri
110 dönümlük alan üzerine inşa edildi. Toplam 44 villaya yer verildi. Villaların her biri için 2 bin metrekarelik bahçeler yapıldı. Projede yer alan villalar 1.5 milyon dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projenin dikkat çeken özellikleri: Jeneratör sistemi, açık ve kapalı havuzlar, fitness alanları, sauna ve buhar, odaları, teraslı restoran alanı, açık- kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları.

Kulak İnşaat Adana iletişim bilgileri
Adres: Levent Caddesi Alt Zeren Sk. No:33 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 283 01 01 Faks: +90 212 283 09 46
E-Posta: info@klk.com.tr
Web: www.klk.com.tr

Firma Bilgisi: Kulak Inşaat