Kulak İnşaat Adana’da neler yapıyor?

Kulak İnşaat 1943 yılından itibaren Adana'da projelerine devam ediyor. Firma son olarak Kulak Kent projesini hayata geçiriyor

Kulak İnşaat Adana’da neler yapıyor?

Kulak İnşaat Adana’da kentsel dönüşüm projeleri yapıyor. 1943 yılında Kulak Ailesi tarafından kurulan Kulak İnşaat Adana’da temelleri atıldı. 1974 yılında Gazipaşa Antalya Valilik Binasını inşa eden Kulak İnşaat Adana’da neler yapıyor? Sorusuna cevap vermeden önce firma ile ilgili birtakım bilgiler paylaşalım.

Kulak İnşaat Adana’da neler yapıyor?
Kulak İnşaat Adana’da kentsel dönüşüm projeleri hayata geçiriyor. Ofis, konut, toplu merkezler, otoyol ve otoban, askeri tesis, otel ve hastane, okul, konteyner konutlar, banka, havuz, villa, özel yapım ev, restoran, AVM, spor merkezi ve sanayi merkezleri projeleri inşa eden Kulak İnşaat Adana’da oldukça dikkat çekiyor.

Kulak İnşaat Adana Projesi!
Kulak İnşaat Adana projesi Kulak Kent olup, Anada Yüreğir’de konumlandırılıyor.  67 bin 187 metrekare alan üzerinde yer alan Kulak Kent1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Kulak Kent dairelerinin büyüklükleri ise 84 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor.

18 blok şeklinde tasarlanan Kulak Kent’te toplam 696 adet daire bulunuyor. Kulak Kent satılık daire sahiplerine spor salonu, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, spor sahası, koruma duvarı, güvenlik, açık ve kapalı otopark, süs havuzları, mescit, kamelya, kafe gibi imkanları sunuyor.

Kulak Kent nerede?
Adana Yüreğir’de Kulak İnşaat tarafından hayata geçirilen Kulak Kent, Yüreğir Otogarına ve Optimum AVM’ye 5 dk, Adana Devlet Hastanesi ve Yüreğir Sanayi Sitesine 10 dk, Şarkirpaşa Havalimanına 15 dk, Büyük Otogara 20 dk ve Tüyap Fuar Merkezine de25 dk mesafede konumlandırılıyor.

Firma Bilgisi: Kulak Inşaat