Kulak Kent

Adana'da hayata geçirilen, 58 bin metrekarelik yeşil alana sahip Kulak Kent projesi, toplam 67 bin 187 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Kulak Kent

Adana'da hayata geçirilen, 58 bin metrekarelik yeşil alana sahip Kulak Kent projesi, toplam 67 bin 187 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu Kulak Kent satılık daire büyüklükleri 84 metrekareden başlıyor. Kulak Kent daireleri için maksimum büyüklük olarak ise 237 metrekare veriliyor. Kulak Kent 18 bloktan meydana geliyor ve 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Toplam 696 adet dairenin yer aldığı Adana Kulak Kent projesinde daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

Kulak Kent konut sahipleri; fitness salonu, spor aletleri, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, spor sahası, koruma duvarı, kamera ve güvenlik, açık ve kapalı otopark, jeneratör, mescit ve süs havuzları, kamelya, çift asansör ve kafe gibi hizmetlerden fayda sağlayabiliyor. Ayrıca Kulak Kent projesinden ev sahibi olanlar özel tasarım dairelere de sahip oluyor. Şöyle ki; laminant parke, ıslak zeminlerde seramik, mobilyalı mutfak, ankastre ürünler, Hilton lavabo ve panel kapılar daireler içerisinde bulunuyor.

Kulak Kent nerede?
Adana Yüreğir'de Kulak İnşaat tarafından hayata geçirilen Kulak Kent, Yüreğir Otogarına ve Optimum AVM'ye 5 dk, Adana Devlet Hastanesi ve Yüreğir Sanayi Sitesine 10 dk, Şarkirpaşa Havalimanına 15 dk, Büyük Otogara 20 dk ve Tüyap Fuar Merkezine de25 dk mesafede konumlandırılıyor.

Kulak Kent fiyat listesi için haberimize tıklayınız

Kulak Kent iletişim bilgileri
Adres: Atakent Mah. 2320 Sok. No:25 Yüreğir / ADANA
Telefon: 0 322 323 81 01
www.kulakkent.com

"Kulak Kent" Başlıklı Haberin Galerisi

Kulak Kent

Kulak Kent

Kulak Kent

Kulak Kent

Proje Bilgisi: Kulak Kent