Kule Park Residence

Aydın Kuşadası'nda hayata geçirilen Kule Park Residence 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Kule Park Residence

Aydın Kuşadası'nda hayata geçirilen Kule Park Residence 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 11 bin 24 metrekare alan üzerinde konumlanan Kule Park Residence Akkuş İnşaat imzası taşıyor. Haziran 2015'te teslim edilen projede 80 adet daire yer alıyor. 

Kule Park Residence

Kule Park Residence projesinin sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, açık otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve güvenlik yer alıyor. 8 bloktan oluşan Kule Park Residence panoramik deniz manzarasına sahip. 

Kule Park Residence

Kule Park Residence fiyatları ise 135 bin eurodan başlıyor. Projede daireler hem banka kredisi için uygun hem de firma bünyesinde daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Kule Park Residence ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Kule Park Residence

Aydın'ın gelişen tatil bölgesinden Kuşadası'nda hayata geçirilen Kule Park Residence Ege Mahallesi'nde yer alıyor. Kule Park Residence adres bilgisi şöyle; Ege Mahallesi Dursun Akçam Bulvarı Kuşadası - Aydın 

Kule Park Residence iletişim bilgileri
Telefon : 444 3 909
Web adresi : www.akkuspg.com

Firma Bilgisi: Akkuş Inşaat
Proje Bilgisi: Kule Park Residence