Kuleli Bomonti Evleri Şişli'de yükseliyor

Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi olan Kuleli Evleri Bomonti Şişli’de yükseliyor

Kuleli Bomonti Evleri Şişli'de yükseliyor

Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi olan Kuleli Evleri Bomonti Şişli’de yükseliyor. İstanbul’un hızla gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti’de konumlanan Kuleli Evleri, 69 konutluk bir butik proje olma özelliğine sahip. 

Az katlı yatay mimari

Kuleli Evleri Bomonti az katlı yatay mimarisi, geniş teraslı daire seçenekleri ile hayatı kolaylaştırmak için tasarlandı. Kuleli Evleri Bomonti’de toplam 7 bin 80 metrekare inşaat alanı içerisinde 69 adet 1+1 normal, 2+1 normal ve teraslı ve 3+1 teraslı dubleks ile 13 adet farklı metrekarelerde dükkan seçenekleri yer alıyor. Kuleli Bomonti Evleri'nde teslimler ise Aralık 2016’da gerçekleşecek.

Kuleli Bomonti Evleri Şişli'de yükseliyor

Kolay ulaşılabilir lokasyon

Kentsel dönüşümün yenilediği Bomonti'de yer alan Kuleli Evleri, yaşam alanını sadece “ev” ile sınırlı bırakmayıp kapılarını şehrin merkezine açıyor. Avrupa yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere yakınlığı ile sakinlerine şehir trafiğinden uzak bir yaşam vadediyor. 

Kuleli Bomonti Evleri Şişli'de yükseliyor

Beşiktaşa 2, Nişantaşı'na 3 kilometre

Proje İstanbul’un eşsiz Boğaz keyfini tatmak isteyen sakinleri iki dakikalık tünel seyahati ile Beşiktaş’a ulaştırıyor.  Kuleli Evleri Bomonti, E5 karayoluna 1 km, Metro durakları; Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy 1 km, Beşiktaş’a 2 km, Nişantaşı’na 3 km, Taksim’e 2 km, Kâğıthane’ye 2 km, Bomonti-Beşiktaş tüneline 500 m, Çağlayan Adliye Sarayı’na 1 km mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Kuleli Bomonti Evleri