Kuleli Evleri Poyraz 1 Projesi!

Yıldırım Yapı Grubu imzası ile yükselen Kuleli Evleri Poyraz 1 projesi İstanbul Şişli Bomonti'de konumlanıyor

Kuleli Evleri Poyraz 1 Projesi!

Yıldırım Yapı Grubu imzası ile yükselen Kuleli Evleri Poyraz 1 projesi İstanbul Şişli Bomonti'de konumlanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana gelen Kuleli Evleri Poyraz 1 satılık daire alanları 70 metrekare ile 95 metrekare arasında değişiyor. 

51 adet dairenin yer aldığı proje 6 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sinema, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu projenin dairelerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Kuleli Evleri Poyraz 1 Projesi!

Kuleli Evleri Poyraz 1 fiyatları 430 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Kuleli Evleri Poyraz 1 projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede kiralık daire fiyatları 1.500 liradan başlıyor. 

Şişli Bomonti'de yükselen Kuleli Evleri Poyraz 1 projesi, Nişantaşı, Beşiktaş ve Taksim'e olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen bir noktada yer alan projede yaşam bir süredir devam ediyor. 

Kuleli Evleri Poyraz 1 Projesi!

6 katlı tek bloktan oluşan projede daire büyüklükleri şöyle; 1+1 daireler 70 metrekare ile 90 metrekare arasında, 2+1 daireler 85 metrekare ile 95 metrekare arasında değişiyor. 

Kuleli Evleri Poyraz 1 adres bilgisi : Paşa Mahallesi. Sıracevizler Caddesi. Poyraz 1 Sokak. Bomonti - Şişli - İstanbul 
Kuleli Evleri Poyraz 1 iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 189
Web adresi : www.kulelievleri.com

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Kuleli Evleri Poyraz 1