Kuleli Evleri'ne öğrencilerden büyük ilgi

Yıldırım Yapı Grubu tarafından Bomonti'de inşa edilen Kuleli Evleri'ne üniversite öğrencileri büyük ilgi gösteriyor

Kuleli Evleri'ne öğrencilerden büyük ilgi

Yıldırım Yapı Grubu'nun İstanbul Bomonti'de inşa ettiği Kuleli Evleri'ne üniversite öğrencileri büyük ilgi gösteriyor. Proje şehrin merkezine yakınlığının yanı sıra sunduğu güvenlik hizmetleriyle de dikkat çekiyor. 

Kuleli Evleri geniş konut seçenekleri dikkat çekiyor
Gençlere kentin merkezinde kendi yaşamlarını kurma olanağı sunan Kuleli Evleri farklı tipte konut seçenekleri barındırıyor. İçinde yatak odası, banyo, salon ve mutfak barındıran 1+1 tipi dairelere öğrenciler büyük ilgi gösteriyor. Seçenekler arasında  teraslı ya da balkonlu daireler de yer alıyor. 

 

Kuleli Evleri'ne öğrencilerden büyük ilgi

 

Toplu taşıma araçlarına yakın
Toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ve altarnatif ulaşım imkanlarıyla Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy metro duraklarına yürüme mesafesinde bulunan Kuleli Evleri'nden Beşiktaş, Nişantaşı ve Taksim gibi kent merkezlerine de kolay ulaşım olanağı bulunuyor. Proje bünyesinde yer alan sosyal imkanlar arasında  fitness center, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması da bulunuyor. Kuleli Evleri'nde ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti de sunuluyor. 

 

Kuleli Evleri'ne öğrencilerden büyük ilgi

 

Yıldırım Yapı Grubu hakkında
1972 yılında Yıldırım İnşaat adı altında kurulan Yıldırım Yapı Grubu,2006 yılından itibaren ‘Kuleli Evleri’ markasıyla Şişli-Bomonti bölgesinde “Kentsel Dönüşüm Projelerini” hayata  geçirmeyi sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Kuleli Evleri