Kuleli Poyraz Evleri 1 Şişli'de yükseliyor

İstanbul Şişli'de Yıldırım Yapı Grubu imzası ile hayat bulan Kuleli Poyraz Evleri 1 Şişli'de yükseliyor

Kuleli Poyraz Evleri 1 Şişli'de yükseliyor

İstanbul Şişli'de Yıldırım Yapı Grubu imzası ile hayat bulan Kuleli Poyraz Evleri 1 Şişli'de yükseliyor. Satışları devam eden Kuleli Poyraz Evleri I projesinde satışların yüzde 90'ı tamamlandı. Geriye kalan son dairelerde ise avantajlı satışlar devam ediyor. 

Bölgedeki yeni ulaşım yatırımları ile, sakinlerine İstanbul'un kalbi Şişli'de olmanın avantajını sunan Kuleli Poyraz Evleri 1 projesi, Nişantaşı, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy'ün ortasında yer alıyor. Proje, araç ve toplu taşıma ile her yere kolaylıkla ulaşmak için alternatifler sunuyor. 

Kentsel dönüşüm çalışmalarına ağırlık veren Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Poyraz Evleri 1 ile projeden konut sahibi olacaklara, fitness center, çocuk oyun alanları, toplantı salonu ve cep sineması gibi sosyal imkanlar sunuyor. 7/24 güvenlik hizmetleri de sunan projede her daireye özel kapalı otopark alanı bulunuyor. 

Kuleli Poyraz Evleri 1 Şişli'de yükseliyor

6 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Yıldırım Kuleli Poyraz Evleri 1, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Toplam 51 adet daireye yer verilen Kuleli Poyraz Evleri 1 projesinde hemen teslim avantajı sunuluyor. 

Satışların yüzde 90'ı tamamlandı

1972 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu, 44 yıllık tecrübesiyle 34 projeyi hayata geçirdi. İstanbul'un kalbi denilen Şişli - Bomonti'de inşa edilen Kuleli Poyraz Evleri 1 projesi hem satın alırken hem de oturuken kazandırıyor. Gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra ısınma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderlerinin en aza indirildiği projede satışların yüzde 90'ı tamamlandı. 

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Kuleli Poyraz Evleri 1