Kulvar Residence fiyatlar!

Kulvar Residence metrekare fiyatları 2 bin 750 TL ile 2 bin 800 TL arasında değişiyor. Kulvar Residence Kulvar Yapı tarafından inşa ediliyor

Kulvar Residence fiyatlar!

Kulvar Residence metrekare fiyatları 2 bin 750 TL ile 2 bin 800 TL arasında değişiyor. Kulvar Residence Kulvar Yapı tarafından inşa ediliyor. Proje 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Kulvar Residence projesi İstanbul Avrupa Yakası, Esenyurt'ta inşa ediliyor.
Kulvar Residence projesi 'V' şeklinde iki blok halinde yükseliyor. Toplamda 203 dairenin yer aldığı projede 1+1 daireler net 41 metrekare ile 56 metrekare arası, 2+1 daireler net 51 metrekare ile 88 metrekare arası, 3+1 daireler ise brüt 135 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Kulvar Residence sosyal imkanlar
Kulvar Residence sosyal imkanları arasında, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor.

Kulvar Residence fiyatlar
Kulvar Residence projesinde fiyatlar metrekare birim fiyatı üzerinde hesaplanıyor. Projede metrekare birim fiyatı 2 bin 750 TL ile 2 bin 800 TL arasında değişiyor. 

Kulvar Residence teslim tarihi
Kulvar Residence projesinin 20 ayda tamamlanması planlanıyor ve teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması öngörülüyor.

Kulvar Residence nerede?
Butik konseptli bir proje olarak tasarlanan Kulvar Residence E-5, TEM ve metrobüse yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Kulvar Residence İletişim Bilgileri
Adres : Merkez Mah. Kıraç Köyü Yolu Esenyurt/İstanbul
Telefon : 0212 855 54 24
Web : http://www.kulvaryapi.com.tr/

"Kulvar Residence fiyatlar!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kulvar Residence fiyatlar!

Kulvar Residence fiyatlar!

Kulvar Residence fiyatlar!

Kulvar Residence fiyatlar!

Proje Bilgisi: Kulvar Residence