Kumru Ankara Fiyatları 450 Bin TL!

Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da yükselen Kumru Ankara fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Kumru Ankara Fiyatları 450 Bin TL!

Kuzu Grup imzası ile Ankara Çankaya'da yükselen Kumru Ankara fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. 150 milyon dolar yatırım değeri ile yükselen proje 32 katlı kuleden oluşuyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tiplerinin yer aldığı Kumru Ankara projesinde daire büyüklükleri 60 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 159 adet dairenin yer aldığı Kumru Ankara teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Kumru Ankara fiyatları 450 bin liradan başlıyor. Kumru Ankara'dan daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Banka kredisinin yanı sıra firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi sosyal imkanların yer aldığı Kumru Ankara Kuzu Grup projesi dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. Projenin 11. katında ise sosyal alanlara yer verilirken alt katında kafe ve restoranlar bulunuyor. 

Ekim ayında satışa sunulması beklenen Kumru Ankara projesi, Nişantaşı Pazarı'na komşu konumda yükseliyor. Sosyal donatıları, tasarımı ve özellikleri ile yatırımcıların dikkatini çeken projenin yüksek prim getirmesi bekleniyor. 

Kumru Ankara adres bilgisi : Yıldızevler Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi Çankaya - İstanbul 

Kumru Ankara iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 79 59
Web adresi : kumruankara.com
E-posta adresi : info@kuzugrup.com

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kumru Ankara