Kumru Ankara Kuzu Grup

Kumru Ankara Kuzu Grup güvencesi ile Ankara'da hayata geçiriliyor. Projede 1+1'den 6+1'e kadar konut seçenekleri yer alıyor

Kumru Ankara Kuzu Grup

Kumru Ankara Kuzu Grup güvencesi ile Ankara'da hayata geçiriliyor. Projede 1+1'den 6+1'e kadar konut seçenekleri yer alıyor. 10 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Kumru Ankara 159 adet daireden oluşuyor. Kumru Ankara satılık büyüklükleri 60 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Kumru Ankara Kuzu Grup'un ses getiren Sea Pearl Ataköy projesinden sonraki ilk projesi. 150 milyon yatırım değerine sahip olan Kumru Ankara projesinde kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma. 

Kumru Ankara fiyatlarının 450 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor. Aynı zamanda Kumru Ankara Kuzu Grup bünyesinde uygun ödeme seçenekleri yer alıyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ankara'da hayata geçirilen Kumru Ankara Barış Manço Parkı'nın yanında yükseliyor. Proje aynı zamanda Nişantaşı Pazarı'na komşu. Proje 32 katlı tek kuleden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tiplerinin yer aldığı Kumru Ankara 11. katta sosyal alanlara yer veriliyor. Projede kafe ve restoranlar alt katta bulunuyor. Kumru Ankara teslimlerinin ise 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Kumru Ankara adres bilgisi : Yıldızevler Mahallesi Rabindranath Tagore Caddesi, Çankaya/Ankara 

Kumru Ankara iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 79 59
Web adresi : kumruankara.com
E - posta adresi : info@kuzugrup.com

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kumru Ankara