Kumru Ankara projesi

Kuzu Grup imzası taşıyan Kumru Ankara projesi Ankara Çankaya'da hayata geçiriliyor

Kumru Ankara projesi

Kuzu Grup imzası taşıyan Kumru Ankara projesi Ankara Çankaya'da hayata geçiriliyor. 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kumru Ankara projesi 159 adet daireden oluşuyor. Kumru Ankara projesi satılık daire büyüklükleri 60 ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Kumru Ankara projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Kumru Ankara projesinin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Kumru Ankara projesi fiyatlarının ise 450 bin liradan başlaması bekleniyor. 150 milyon dolar yatırım değerine sahip olan proje 32 katlı tek kuleden oluşuyor. Kumru Ankara projesinde banka kredisi kullanılabildiği gibi aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Ankara Çankaya'da yükselen Kumru Ankara, Barış Manço Parkı'nın yanında inşa ediliyor. Proje Nişantaşı Pazarı'na komşu konumda. Kumru Ankara projesinin Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor. Projede teslimler ise 2017 yılı içerisinde yapılacak. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tiplerinini yer aldığı Kumru Ankara projesinin 11. katında sosyal alanlar yer alıyor. Projede kafe ve restoranlar alt kısımda yer alıyor. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Kumru Ankara projesi adres bilgisi : Yıldızevler Mahallesi Rabindranath Tagore Caddesi Çankaya - Ankara

Kumru Ankara projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 79 59 
Web adresi : kumruankara.com
e-posta adresi : info@kuzugrup.com

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kumru Ankara