Kumru Ankara

Kuzu Grup güvencesi ile yükselen Kumru Ankara 10 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Kumru Ankara

Kuzu Grup güvencesi ile yükselen Kumru Ankara 10 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 159 adet dairenin yer aldığı proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Kumru Ankara satılık daire büyüklükleri ise 60 ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Kumru Ankara projesi daire sahiplerine kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik gibi olanaklar sunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer. 150 milyon dolar yatırım değerine sahip olan Kumru Ankara 32 katlı kuleden meydana geliyor.

Kumru Ankara fiyatlarının ise 450 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara Çankaya'da yükselem Kumru Ankara Barış Manço Parkı'nın yanında konumlanıyor. Nişantaşı Pazarı'na komşu olan projede satışların yakın zamanda başlaması bekleniyor. 32 katlı tek kuleden oluşan Kumru Ankara'nın 11. katında sosyal alanlar yer alıyor. Alt katta ise kafe ve restoranlar bulunuyor. Sea Pearl Ataköy projesi ile adını yazdıran Kuzu Grup'un yeni projesi Kumru Ankara ile yüksek prim elde etmesi bekleniyor.

Kumru Ankara adres bilgisi : Yıldızevler Mahallesi Rabindranath Tagore Caddesi Çankaya - İstanbul 

Kumru Ankara iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 79 59 
Web adresi : kumruankara.com
E-posta adresi : info@kuzugrup.com

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kumru Ankara