Kuriş Kule adres bilgileri!

Kuriş Kule Kartal Cevizli Kavşağı'na yakın konumda inşa ediliyor

Kuriş Kule adres bilgileri!

60 bin metrekare alan üzerinde Kartal’da hayata geçirilen Kuriş Kule projesini n yapımına 2012 yılında başlanmıştı. 60 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Kuriş Kule tasarımları Civoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Toplam 190 ticari ofis, 30 mağaza ve işyerinden meydana gelen Kuriş Kule projesi Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Kuriş Kule satılık ofis büyüklükleri 85 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor. 30 katlı bir kule ile 4 katlı dükkan bloğundan oluşan Kuriş Kule 360 derecelik panoramik manzarası ile dikkat çekiyor.

Kuriş Kule özellikleri
Merkezi konumu ile yüksek yatırım değeri olan Kartal Kuriş Kule projesinin özellikleri arasında kafe, banka, eczane, medikal görüntüleme tanı merkezleri, optik, özel klinik ve sağlık merkezleri için, mağaza ve tam kat ticari alanları, otopark ve toplantı salonlarından VIP girişine, fitness salonundan her katta kat bahçesi, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, akıllı bina otomasyon ve yangın söndürme sistemleri, kapalı otoparklarda araç şarj yerleri gibi teknik özellikleri yer alıyor.

Kuriş Kule nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kuriş Kule Kartal’da konumlandırılıyor. Metro’ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule Anadolu Adliye Sarayı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi ile Kalp ve Damar Hastanesi’ne de komşu konumda yükseliyor.

Kuriş Kule adres bilgileri: Ankara Asfaltı Cevizli Kavşağı Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Kuriş Kule iletişim bilgileri
Telefon: 0216 370 0 400
Web: www.kuriskule.com

 

Proje Bilgisi: Kuriş Kule