Kuriş Kule fiyatları!

Kuriş Kule fiyatları 780 bin TL'den başlıyor. Delta Yapı - Kılıçoğlu Group - Yetişkin Yapı tarafından hayata geçirilen projenin tasarımları Civoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor

Kuriş Kule fiyatları!

Kuriş Kule fiyatları 780 bin TL'den başlıyor. Delta Yapı - Kılıçoğlu Group - Yetişkin Yapı tarafından hayata geçirilen projenin tasarımları Civoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor.

60 milyon yatırım bedeline sahip olan Kuriş Kule'de toplam 190 ticari ofis, 30 mağaza ve işyerinden oluşuyor. 30 katlı bir kule ve 4 katlı dükkan bloğundan oluşan Kuriş Kule 360 derecelik panoramik manzarası ile dikkat çekiyor.

Kuriş Kule sosyal imkanlar
Kuriş Kule sosyal imkanları arasında, banka, kafe, eczane, medikal görüntüleme tanı merkezleri, özel klinik ve sağlık merkezleri, mağaza, otopark ve toplantı salonu, fitness salonu gibi özellikler yer alıyor.

Kuriş Kule fiyatları
Kuriş Kule fiyatları 780 bin TL'den başlıyor. Metrekare birim fiyatı en düşük 7 bin TL en yüksek ise 8 bin TL olarak değişiyor.

Kuriş Kule fiyatları ise en düşük 780 bin TL en yüksek ise 895 bin TL olarak değişiyor.

Kuriş Kule nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kuriş Kule Kartal'da konumlandırılıyor. Metro'ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule Anadolu Adliye Sarayı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi ile Kalp ve Damar Hastanesi'ne de komşu konumda yükseliyor.

Kuriş Kule adres bilgileri: Ankara Asfaltı Cevizli Kavşağı Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Acil girişi önü Cevizli, Kartal/İstanbul

Kuriş Kule iletişim bilgileri
Telefon: 0216 370 0 400
Web: www.kuriskule.com

Proje Bilgisi: Kuriş Kule