Kuriş Kule Kartal projesi

Kuriş Kule Kartal projesi 60 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Kuriş Kule Kartal projesi

Kuriş Kule Kartal'da 60 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Kuriş Kule Kartal projesi Civaoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 60 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen Kuriş Kule Kartal 190 ofis ve 30 adet mağazadan meydana geliyor. Kuriş Kule Kartal'da ofis büyüklükleri 84 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

360 derece panoramik manzaraya sahip olan Kuriş Kule Kartal 30 katlı tek kule şeklinde inşa ediliyor. 4 katlı dükkan bloğu da yer alan Kuriş Kule Kartal projesi özellikleriyle dikkat çekiyor. Kuriş Kule Kartal projesi kapsamında ofis sahiplerine kafe, banka, eczane, medikal görüntüleme tanı merkezleri, optik, özel klinik ve sağlık merkezleri için, mağaza ve tam kat ticari alanları, otopark ve toplantı salonlarından VIP girişine, fitness salonundan her katta kat bahçesi, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, akıllı bina otomasyon ve yangın söndürme sistemleri, kapalı otoparklarda araç şarj yerleri gibi imkanlar sunuluyor. 

Kuriş Kule Kartal nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kuriş Kule Kartal'da konumlandırılıyor. Metro'ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule Anadolu Adliye Sarayı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi ile Kalp ve Damar Hastanesi'ne de komşu konumda yükseliyor.

Kuriş Kule Kartal adres bilgileri: Ankara Asfaltı Cevizli Kavşağı Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Kuriş Kule Kartal iletişim bilgileri
Telefon: 0216 370 0 400
Web: www.kuriskule.com

Proje Bilgisi: Kuriş Kule