Kuriş Kule telefon numarası

Civoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Kuriş Kule Kartal'da yer alıyor. Kuriş Kule projesine 0 216 370 0 400 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kuriş Kule telefon numarası

Kuriş Kule telefon numarasını vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Civoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Kuriş Kule Kartal’da yükseliyor. Kuriş Kule’den ofis sahibi olanlar birçok sosyal donatı imkanından faydalanabiliyor. Kuriş Kule projesinde kafe, banka, eczane, medikal görüntüleme tanı merkezleri, optik, özel klinik ve sağlık merkezleri için, mağaza ve tam kat ticari alanları, otopark ve toplantı salonlarından VIP girişine, fitness salonundan her katta kat bahçesi, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, akıllı bina otomasyon ve yangın söndürme sistemleri, kapalı otoparklarda araç şarj yerleri gibi teknik özellikleri yer alıyor.

Kuriş Kule toplam 190 ticari ofis, 30 mağaza ve işyerinden meydana geliyor. Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Kuriş Kule satılık ofis büyüklükleri 85 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor. Kuriş Kule 30 katlı bir kule ile 4 katlı dükkan blok şeklinde inşa ediliyor. Kuriş Kule 360 derecelik panoramik manzarası ile dikkat çekiyor.

Kuriş Kule nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kuriş Kule Kartal’da konumlandırılıyor. Metro’ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule Anadolu Adliye Sarayı, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi  ile Kalp ve Damar Hastanesi’ne de komşu konumda yükseliyor.

Kuriş Kule adres bilgileri: Ankara Asfaltı Cevizli Kavşağı Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Kuriş Kule telefon numarası
Telefon: 0216 370 0 400
Web: www.kuriskule.com

 

 

 

 

 

 

Proje Bilgisi: Kuriş Kule