Kuriş Kule'ye nasıl gidilir?

Kuriş Kule Kartal Adalet Sarayı'nın karşısında yer almakta olup, Kartal-Kadıköy Metro Hattına da yürüme mesafesinde bulunuyor

Kuriş Kule'ye nasıl gidilir?

27 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
30 katlı bir kule ile 4 katlı dükkan bloğundan meydana gelen Kuriş Kule Kartal’da Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. 60 bin metrekare alan üzerinde yer alan Kuriş Kule; Kartal Adalet Sarayı’nın hemen karşısında yer alıyor. 60 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Kartal Kuriş Kule projesinde toplam 190 ticari ofis, 30 mağaza ve işyeri bulunuyor. Civoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Kuriş Kule, E-5 üzerinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’da 20 dakika mesafede konumlandırılıyor. Kuriş Kule Kartal mağaza alanları 175 metrekare ile 190 metrekare arasında, ofislerin büyüklükleri 85 metrekare ile 870 metrekare arasında değişiyor.

Kuriş Kule projesine nasıl gidilir?
Metro’ya sıfır, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık mesafede bulunan Kuriş Kule Kartal Adalet Sarayı’nın hemen karşısında yer alıyor. Kadıköy-Kartal Metrosu ve birçok İETT hattını kullanarak projeye ulaşılabileceği gibi, özel araç kullanarak da Ankara Yolu üzerinden gidilebilir.

Kuriş Kule projesinin özellikleri
Kuriş Kule projesinin özellikleri arasında cam cephe sistemleri ithal asansörler, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri, akıllı bina otomasyon ve yangın söndürme sistemleri, kapalı otoparklarda araç şarj yerleri bulunuyor.

Kuriş Kule iletişim bilgileri
Telefon: 0216 370 04 00
Web adresi: www.kuriskule.com

Proje Bilgisi: Kuriş Kule