Kurtköy Arma Business&Life’ta Ramazan kampanyası

Yüzde 11 oranında peşin indirimi yapılan Kurtköy Arma Business&Life’ta fiyatlar 137 bin liradan başlıyor

Kurtköy Arma Business&Life’ta Ramazan kampanyası

16 Temmuz 2012 / emlakwebtv    

Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki projesi Arma Business&Life’ta Ramazan ayına özel kampanya başlattı. 15 Temmuz’da başlayıp Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada isteyene peşin ödemede yüzde 11 oranında indirim yapılırken, kredili alımda peşinat 11 ay sonraya ötelenecek. Sıfır faiz uygulanan vadeli ödemelerde ise vade 11 ay daha uzatılarak 35 aya çıkartılıyor.

Arma Business&Life’ta fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Stüdyolardan 3+1 dairelere kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız bölüm bulunuyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Ramazan ayının toplumsal bağların kuvvetlendiği bir ay olduğunu belirterek “11 Ayın Sultanı Ramazan’da 11’in hikmetini kampanyamıza yansıttık” diyen Mahmut Okka, Okkalar İnşaat olarak Ramazan kampanyası ile fiyatları ve ödeme koşullarını esnettiklerini ifade etti. Okka, home-ofis konseptinin seçkin bir örneği olan ve lokasyonuyla önemli bir yatırım imkanı sunan Arma Business&Life’ta herkese uygun ödeme fırsatı yarattıklarını söyledi.

Teslimatın Aralık 2013’de yapılacağı proje 14 bin metrekarelik alana kuruluyor. Bu alanın 11 bin metrekaresi, yani yaklaşık yüzde 80’i ise yeşil alandan oluşuyor. 30 milyon liralık yatırımla inşa edilen Arma Business&Life’ta metrekare birim fiyatları 2 bin 200 lira ile 3 bin 100 lira aralığında değişiyor.

Arma Business&Life, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 3,5 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalanı’na 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.

Proje Bilgisi: Business