Kurtköy’de yeni adres: Miracle Istanbul Asia

MÖN İnşaat tarafından hayata geçirilen iş oteli Miracle Istanbul Asia, Kurtköy’de yeni bir yaşam alanı kurarak misafirlerine kapılarını açtı

Kurtköy’de yeni adres: Miracle Istanbul Asia

11 Şubat 2013 / emlakwebtv
Miracle büyümesine yeni iş merkezi Kurtköy’den start verdi
MÖN İnşaatı’ın Antalya Lara’da Miracle Resort Hotel zincirinin ikinci halkası, konforlu bir iş adresi konsepti ile İstanbul’un gelişen bölgesi Kurtköy’de açıldı. Ocak 2013’te tamamlanan Miracle Istanbul Asia Hotel 20.000 metrekare alanda, 219 odası ile özellikle Pendik-Kartal-Maltepe bölgesinde iş dünyasının ihtiyaç duyduğu konforu ve rahatlığı bir araya getirilmek üzere dizayn edildi.
Sabiha Gökçen Havalimanı’nın TEM ile buluşan çıkışında yer alan  Miracle Istanbul Asia; 5 suit, 1 king süit, 60 deluxe, 46 business executive, 107 superior, olmak üzere toplam 219 odayla misafirlerini ağırlıyor.
İş dünyasının bölgedeki toplantıları, konferansları, sunumları ve çalışma alanları için özel olarak tasarlanan ve donatılan Miracle Istanbul Asia’da, en büyüğü 460 metrekare en küçüğü 70 metrekare olan ve tamamı gün ışığı alan 2 büyük ve 4 butik toplantı salonu bulunuyor.

Pendik’te lüks yaşam alanı

Miracle Istanbul Asia Hotel’in,  havuz, sauna keyfi ve masaj olanaklarının sunulduğu SPA & Wellness Center’ı Pendik Bölgesi’nin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir alternatif yaratıyor. Miracle Spa&Wellness misafirlerine, modern-sıcak mimarisiyle huzurlu bir ortam sunarken  yoğun iş temposunun etkilerini üzerinizden atmanızı sağlayacak.
Miracle Asia, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini ve göz alıcı sunumlarını sergilediği restaurantıyla misafirlerini gastronomik yolculuğa çıkaracak.
Miracle Istanbul Asia Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na 3 Km, Viaport AVM'ye 1 Km, Formula 1 Tuzla'ya 7 Km, Pendik Marin Türk İstanbul City Port'a 15 Km mesafede yer alıyor.

Proje Bilgisi: Köy