Kurtköy'e dev bir proje daha

Beşyıldız Grubu tarafından hayata geçirilen Mira Kurtköy projesi 126 bin metrekare üzerine kurulu 32 villa ve 303 daireden oluşuyor

Kurtköy'e dev bir proje daha

126 bin metrekare üzerine kurulu 32 villa ve 303 daireden oluşan Mira Kurtköy projesinde 15 farklı tipte daire bulunuyor. Beşyıldız Grubu tarafından hayata geçirilen Mira Kurtköy, lokasyon avantajlarıyla da önemli yatırım fırsatları içeriyor.

Mira Kurtköy projesi; 26.000 m2 arsa alanda toplam 32 villa ve 303 daireden oluşuyor.  Yüzde 82 oranında yeşil alanıyla nefes aldıran projede her daireye ve villaya özel otopark alanı bulunuyor. 

Projede ayrıca diğerlerinden farklı bir uygulama hayata geçirilyor. 1.050 m2 lik kapalı alana sahip MiraClub, tüm Miralıların ortak malı olarak tapunuza tescil ediliyor.  MiraClub’da dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, siteye özel kreş, kapalı havuz, sauna, bilardo, masa tenisi ve Coffee Corner yer alıyor. Her dairesinde ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve vestiyer bulunan Mira projesi, akademisyen ve iç mimarlardan danışmanlık hizmeti alınarak oluşturulmuş bir proje niteliği taşıyor.  

Proje Bilgisi: Köy