Kurtköy Hobi Extra projesi!

Atlantis Grup tarafından Anadolu Yakası’nda inşa edilen Hobi Extra projesinin bu yılsonu teslim edilmesi bekleniyor

Kurtköy Hobi Extra projesi!

2016 yılının son çeyreğinde teslimlerinin başlaması beklenen Hobi Extra, İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik Kurtköy bölgesinde yer alıyor. Proje, Atlantis Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Toplam 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Kurtköy Hobi Extra’da 58 adet 1+1 daire, 48 adet 2+1 daire ve 56 adet 3+1 daire olmak üzere 162 adet daireye yer veriliyor. Proje, 3 blok halinde yükseliyor.

Pendik Hobi Extra projesini oluşturan 1+1 dairelerin alanı 60 ila 72 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 96 ila 112 metrekare ve 3+1 dairelerin alanı ise 149 ila 160 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

220 metrekarelik yüzme havuzuna yer verilen Atlantis Grup Hobi Extra projesinde; yürüyüş ve koşu parkurları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut.

Viaport AVM’ye, World Atlantis’e, Pendorya’ya ve Metro Grossmarket’e yakın mesafede olan Hobi Extra Pendik Evleri, bölgede yeni ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Atlantis Grup’un diğer projeleri şöyle sıralanıyor; Hobi Life, Hobi Plus, Hobi Evleri, Premium Residence, World Atlantis, Fenerbahçe Gül, Caddebostan Tümay...

 

Firma Bilgisi: Atlantis Grup
Proje Bilgisi: Hobi Extra