Kurtköy Hobi Life nerede?

Kurtköy Hobi Life nerede? Hobi Life adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor.

Kurtköy Hobi Life nerede?

Atlantis Grup tarafından hayata geçirilen Kurtköy Hobi Life nerede? Hobi Life adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Kurtköy Hobi Life 11 bin 300 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Kurtköy Hobi Life projesinde 1+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede daire büyüklükleri ise 50 metrekareden başlıyor. 

Kurtköy Hobi Life 5 blokta toplam 80 adet daireden meydana geliyor. Kurtköy Hobi Life satılık daire seçenekleri olarak dubleks ve tripleks daire seçenekleri sunuyor. Daire sahiplerine zengin olanaklar sunan Hobi Life içerisinde kameralı güvenlik, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, açık otopark, sosyal tesis gibi olanaklar bulunuyor. 

Kurtköy Hobi Life fiyatları
Kurtköy Hobi Life fiyatları 430 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor. Projede tüm daireler için banka kredisi kullanılabiliyor. 

Kurtköy Hobi Life nerede?
Atlantis Grup tarafından hayata geçirilen Kurtköy Hobi Life projesi Kurtköy'de yer alıyor. Kurtköy Hobi Life, Viaport AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi ve Okan Üniversitesi'ne olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Kurtköy Hobi Life adres bilgileri
Adres: Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı Kurtköy / Pendik / İstanbul
Telefon : 0216 685 11 11
Web : http://www.grupatlantis.com.tr/hobi-life/
E-mail : info@grupatlantis.com.tr

Proje Bilgisi: Köy