Kurtköy Paragon nasıl gidilir?

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kurtköy Paragon Yenişehir Mahallesi'nde yükseliyor

Kurtköy Paragon nasıl gidilir?

Kurtköy Paragon nasıl gidilir? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Kurtköy Paragon Mayıs 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. Kurtköy Paragon'da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Kurtköy Paragon 10 bin 70 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 

Kurtköy Paragon projesinde daire büyüklükleri 71 metrekareden başlangıç gösteriyor. Kurtköy Paragon satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Kurtköy Paragon'da açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, restoran, Türk hamamı, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna yer alıyor. 

Küçükçalık İnşaat projesi olan Kurtköy Paragon teras ve balkonlarıyla dikkat çekiyor. Kurtköy Paragon'da az katlı bir mimari kullanıyor. Dairelerin dışında 4 adet villanın da yer aldığı Kurtköy Paragon ödeme planı kapsamında hem banka kredisi hem de firma bünyesinde taksitlendirme yapılıyor.

Kurtköy Paragon nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kurtköy Paragon Yenişehir Mahallesi'nde yükseliyor. Kurtköy Paragon bölgenin en merkezi noktasında yükseliyor.

Kurtköy Paragon adres bilgileri: Yenişehir Mah. Cumhuriyet Cad. Orkide Sok. Kurtköy-Pendik/İstanbul

Kurtköy Paragon telefon numarası
0 216 482 99 00

Firma Bilgisi: Küçükçalık Inşaat
Proje Bilgisi: Kurtköy Paragon