Kurtköy’ün ‘Arma’sında yatırım fırsatı

Okkalar inşaat, İstanbul’un yeni gelişim bölgelerinden Kurtköy’de inşaatına devam ettiği Arma Business&Life’ta ödeme modelleriyle yatırım fırsatı sunuyor

7 Haziran 2012

Okkalar İnşaat, Kurtköy’üm arması olarak tanımladığı, Arma Business&Life homeofis projesinde, şirketlere şehir dışından gelen müşterilerine konforlu konaklama fırsatı sünerken, konaklama bütçelerini de rahatlatmayı hedefliyor. Projede dönemsel kiralama hizmeti de sunuluyor.
30 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek projede homeofis fiyatları 137 bin liradan başlıyor. Müşterilerine kendi ödeme planlarını yapma imkanı sunulan projeden homeofis satın almak için  yüzde 1 peşinat ödemek yeterli. Peşinatın geri kalan yüzde 24’lük kısmı ise teslim tarihi olan Aralık 2013’e öteleniyor.
Kısa süreli ve faizsiz ödeme yapmak isteyenlere kendi bünyesinde 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapan Okkalar İnşaat, müşterilerine kendi ödeme planlarını yapma imkanı da tanıyor. Buna göre, taksit sayısını müşteri belirleyebiliyor veya ara ödemeli sistem ile taksit tutarları düşük tutulabiliyor.
Emlakwebtv’ye konuşan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Arma Business&Life projesinin detaylarını anlattı.

 

Proje Bilgisi: Köy