Kurtköy'ün yeni projesi: Novella

Beşyıldız Grubu tarafından Kurtköy'de inşa edilen Novella projesi, anantajlı lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor

Kurtköy'ün yeni projesi: Novella

23 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Yaşam ve doğa odaklı projelere imza atan Beşyıldız Grubu Kurtköy’deki yeni yatırımı Novella'nın lansman satışlarına start verdi. Beşyıldız Novella Kurtköy’de satılık daire fiyatları 2 +1 dairelerde 320.0000 TL, 3+1 dairelerde ise 435.000 TL’den başlıyor. Daire teslimleri 2016 Mayıs ayında gerçekleşecek.

Son yıllarda İstanbul’un gözde yatırım merkezlerinden biri olan, planlı ve hızlı gelişen Kurtköy’de Beşyıldız Grubu’nun Mira Kurtköy projesinden sonra ikinci projesi olan Beşyıldız Novella, merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Kurtköy’ün iki ana caddesini, Ankara ve Millet Caddelerini birbirine bağlayan Bakü Caddesi üzerinde yer alan Novella, bölgenin önemli noktalarına yakınlığı ile de avantaj sunuyor. Tüm ihtiyaçları karşılayacak bir alışveriş merkezinden, hafta sonlarına heyecan katacak yarış pisti veya marinaya, seyahatlerin hareket noktasından teknolojinin yeni kalbine her yer Novella’nın yakınında yer alıyor. Sabiha Gökçen’e 2,4 km, İstanbul Park’a 6 km, Pendik Marina’ya 8 km, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 3, 8 km uzaklıkta.

eşyıldız Grubu’nun Novella Kurtköy Projesi en fazla 5 katlı, 4 bloktan oluşuyor.  Projede 3+1 ve 2+1 olmak üzere 95 m2 den 143 m2’ye 6 farklı tipte 109 daire bulunuyor. Yere kadar inen daire pencereleri ile Novella, sakinlerine gökyüzü ve yeşilin tadını evlerinin her köşesinden doyasıya yaşama fırsatı sunuyor. Bloklar arasında bırakılan geniş mesafe sayesinde,  balkonlarda özgürlük vadediyor.

Yapıya kişilik kazandıran özgün mimarisi sayesinde kazandığı dinginlik ve sadeliği sakinlerinin yaşam standartlarına da taşımayı hedefleyen Novella, 8.170 m2 arsa alanında 18.200 m2’lik net inşaat alanında yükseliyor. Modern mimarinin doğa ile bütünleştiği Beşyıldız Novella Kurtköy projesinin yüzde 77’si yeşil alan olarak tasarlanmış durumda. Geniş yeşil alanı yanı sıra projede yürüyüş ve bisiklet yolları, basketbol- voleybol sahası, yüzme havuzu, 320 m2 kapalı spor salonu ve çocuk parkı yer alıyor.

Görmeye alıştığımız çatı, sıva, parapet duvarları ve tuğla ile örülü beton görünümlü balkonlardan farklı olarak Novella, evlerin sınırlarını kaldırarak yeşille daha iç içe yaşamaya izin verecek şekilde tasarlandı. Çevresinde yeşeren doğa gibi Novella da toprağıyla bütünleşik. Oraya kondurulmuş gibi değil orada yetişmiş gibi. Cam balkonları ve taş-ahşap karma dokusu ile doğal detaylara sahip.

Proje Bilgisi: Yeni Proje