Kurtköy’e tepeden bakış: 360 Kurtköy

Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığı Kurtköy’de inşa ettikleri 360 Kurtköy projesinde satışları başlattı.

Kurtköy’e tepeden bakış: 360 Kurtköy

Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortaklığı Kurtköy’de inşa ettikleri 360 Kurtköy projesinde satışları başlattı. Bölgeye tepeden baktıracak manzarası ile dikkat çeken proje, 320 milyon liralık yatırım değerine sahip.

Fiyatlar 350 bin liradan başlıyor

İnşaat çalışmalarının Temmuz ayında başladığı 360 Kurtköy, toplam 540 konuttan oluşuyor. Teslimlerin 2018 yılında yapılacağı projede 2,5+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 daire tipleri, 4 adet villa, 1000 metrekarelik ticari alan ve yaklaşık 1500 metrekarelik sosyal tesisin yanı sıra 12 bin metrekarelik özel okul ve anaokulu da yer alıyor. Projede fiyatlar ise 350 bin liradan başlıyor.

Aydos Ormanı’nın yanı başında

Bugüne kadar Bağdat Caddesi, Çengelköy, Şerifali, Ataşehir, Libadiye, İzmir- Çeşme gibi çeşitli bölgelerde 10 binin üzerinde konut inşa ettiklerini söyleyen Hanesel Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Selimoğlu, “360 Kurtköy adlı projemiz, sahip olduğu özelliklerle konut sahiplerine tam donanımlı bir yaşam merkezi sunuyor” diye konuştu. Selimoğlu, projelerini Aydos Ormanı’nın yanı başında yükselttiklerini de belirtti. Demirbaş Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş ise, bölgedeki bilgi birikimlerini Hanesel Yapı ile paylaşmaktan mutlu olduklarını söyleyerek, “Bugüne kadar Kurtköy’de 360 Kurtköy’le birlikte 200 bin metrekareye yakın inşaat alanına imza attık. Uzmanlık alanımız olan lokasyonda bu kez Kurtköy’ün en büyük projesini inşa ederek, bölgeye yeni bir soluk kazandıracağız” diye konuştu.