Kurtköy'ün yıldızı parlamaya devam ediyor

Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, Kurtköy bölgesine yönelik ilginin her geçen gün büyüdüğünü söyledi.

Kurtköy'ün yıldızı parlamaya devam ediyor

Kurtköy'de gerçekleştirdiği 4 proje ile dikkatleri üzerine çeken Yeşilyurt İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, bölgenin yıldızının parlamaya devam edeceğini söyledi. Yeni iş koşullarının yaratılması ve yapılan yatırımlarla birlikte bölgede büyük konut tiplerine olan ihtiyacın da her geçen gün arttığı üzerinde duran Yeşilyurt:

"Daha önce 1+0 ve 1+1 daire tiplerine yönelik oluşan talep şimdi yerini daha geniş konutlara bırakıyor. Bu da bölgenin konut profilinin oturuma yönelik kaydığını gösteriyor” dedi.

Kurtköy büyümesini sürdürüyor
ULaşım imkanlarının çeşitlenmesi ve ulusal ve uluslararası markaların merkezlerini taşıdığı yer olarak Kurtköy'de yaratılan projelere büyük ilgi gösterildiğini belirten Yeşilyurt, semtte yer alan 721 konutluk portföyün yeni projelerle destekleneceğine inandıklarını söyledi.

 

Kurtköy'ün yıldızı parlamaya devam ediyor

 

Stil İstanbul Adoria'da temeller atıldı
10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirilen ve 27 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Still Adoria projesinin temellerini atan Yeşilyurt İnşaat, proje ile birlikte 199 konutu daha portföyüne katmaya hazırlanıyor. 70 milyon TL yatırım bedeline sahip Still İstanbul Adoria'nın yüzde 85'i ise yeşil alana ayrılmış durumda. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 291 bin TL'den başlıyor ve yatırımcıya peşin ya da banka kredisi kullanarak ev sahibi olma şansı tanınıyor. 

Still İstanbul Diamond'da dev satış rakamı
64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesinin satışına da devam eden Yeşilyurt İnşaat bu projede yüzde 85'lik satış oranına ulaştı. 1+1'den 3+1'e kadar değişen farklı ebatlarda daireler içeren projede toplam 214 konut yer alıyor. 283 bin TL'den başlayan ve 710 bin TL'ye kadar değişen fiyatlarla satışa sunulan projede daireler 6 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond