Kuşların dünyası Home Aves’te

Kavi Yapı’nın Güneşli’de başladığı kuş temalı Home Aves projesinde, satışlar devam ediyor. Projenin stüdyo ve 3+1 daireleri tükenmek üzere

2 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Kavi Yapı’nın İstanbul Güneşli’de hayata geçirdiği, Home Aves projesinin satışları devam ediyor. Temasını kuşlardan alan projede, 1+0’dan 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. İnşaatı başlayan projenin alt yapı çalışmaları, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu tamamlandı. Normal kat imalatları da önümüzdeki günlerde başlayacak olan proje, aralık 2013’de teslim edilecek.
Stüdyo daire ve 3+1 daire satışlarının tamamlanmak üzere olduğu projede daire büyüklükleri 41 ile 172 metrekare arasında değişiyor. Projede, 1+0 daireler 103 bin, 1+1 daireler 153 bin, 2+1 daireler 253 bin, 3+1 daireler ise 413 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca proje bünyesinde meyve ve hobi bahçeleri, kat bahçeleri, spor alanları ve kuş bahçesi gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.
Home Aves’den daire almak isteyenler, Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk’ten 120 aya kadar vadeli konut kredisi kullanabiliyor. Dairelerin kat irtifak tapusu da hemen teslim alınabiliyor.

Proje Bilgisi: Home Aves