Kütahya Seramik 187. mağazasını açtı

NG Kütahya Seramik’in Ordu’daki iş ortağı BK İnşaat, şehrin en büyük seramik mağazasını açtı. Açılışa iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı

Kütahya Seramik 187. mağazasını açtı

2 Haziran 2014/Emlakwebtv
BK İnşaat, Ordu’da şehrin en büyük seramik mağazasını açtı. 30 Mayıs’ta gerçekleşen açılışa, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı ve NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin de katıldı.

NG Kütahya Seramik ‘in 187. mağazası olan showroom aynı zamanda Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ikinci seramik mağazası olma özelliğini taşıyor. 1300 metrekarelik üç katlı mağazada NG Kütahya Seramik’in 2014 kreasyonları ve ödüllü tasarımları ile birlikte pek çok koleksiyon, NG Kütahya Seramik’in her zevke ve her bütçeye uygun seramikleri ve 2014 yılı kreasyonlarıyla tasarlanmış 30 farklı mekân sergileniyor.