Kütahya Seramik’in yeni kreasyonları

NG Kütahya Seramik, 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen UNICERA Fuarı'nda 45 yeni serisini tanıttı

Kütahya Seramik’in yeni kreasyonları

5 Mart 2013 / emlakwebtv
NG Kütahya Seramik, 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen UNICERA 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yeni kreasyonlarını tanıttı. “Parlayan yıldız” konsepti kapsamında tasarlanan NG Kütahya Seramik standında ziyaretçiler geçmişten günümüze bir yolculuğa çıktı.

Ziyaretçileri standın hemen girişinde karşılayan “sanal asistan”, sunumuyla NG Kütahya Seramik’in üretim ve tasarım yaklaşımı ile yeni kreasyonları hakkında fuar süresince durmaksızın bilgi verdi. Ziyaretçiler standı gezerken, ürün sergileme alanlarına yerleştirilmiş ve üzerinde özel bir yazılım bulunan 20 adet iPad’den NG Kütahya Seramik ürünleri hakkında geniş kapsamlı bilgi aldılar.

Yeni kreasyonlar ilk kez UNICERA Fuarı’nda
NG Kütahya Seramik’in yeni kreasyonları ilk kez UNICERA Fuarı’nda sergilendi. 45 yeni ürünün tanıtıldığı stantta doğallık konseptiyle üretilen ürünler ön plandaydı. Dijital baskılı ahşap dokulu ürünler ile taş, mermer ve traverten dokulu ürünler fuar katılımcılarının beğenisini topladı. Fuarda sergilenen yeni ürünler arasında çift presleme (double şarj) tekniğiyle üretilen seramikler ve birbirine geçmeli (interlocking) ürünler de yer alıyor.

NG Kütahya Seramik’in yeni kreasyonları yabancı konukların da büyük ilgisiyle karşılaştı. Balkan ve Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Kuzey Afrika, İtalya, İngiltere, Hindistan, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Ukrayna ile Kanada, ABD merkezli firmaların yönetici ve temsilcileri NG Kütahya Seramik ürünleri hakkında bilgi edinerek satınalma yaptılar. Suriye, Irak ve Yunanistan gibi komşu ülkelerden gelen fuar ziyaretçilerinin de NG Kütahya Seramik ürünlerine ilgisi yoğun oldu.