Kuveyt Emlak Fuarı 6 Kasım'da

Orta Doğu’nun en farklı fuarı “Your Real Estate, Your İnvestment” Fuarı 6-9 Kasım 2014’te Kuveyt’te gerçekleşiyor

Kuveyt Emlak Fuarı 6 Kasım'da

Square Meter Real Estate’in düzenlediği 4. “Your Real Estate Your Investment” Emlak Fuarı 06 Kasım - 09 Kasım 2014 tarihleri arasında Kuveyt Hilton Otel’de düzenlenecek.Dünyanın 23 gayrimenkul firmasının yer alacağı 4 günlük fuarda, renkli etkinlikler ve aktivitelere yer verilecek. Fuarın birinci ve ikinci gününde “gayrimenkul satışları” ve “pazarlama” konusunda aktiviteler gerçekleştirilecek.

Türk yatırımcıların da yer alacağı emlak ve gayrimenkul fuarına dünyanın farklı ülkelerinden ve Körfez’den geniş katılım bekleniyor. Fuara Kuveyt’in önde gelen ailelerinden “Al Ghanim Ailesi”nin evsahipliği yapması ayrı bir önem taşıyor. Al Ghanim ailesi, Körfez yatırımcıları için daha ‘güvenli yatırım’ anlamına geliyor.

Kuveytli emlak yatırımcıları ile Körfez Ülkeleri’ndeki orta kesim yatırımcıları da Türkiye’ye çekmeyi planlanan fuarda Tufan İnşaat, Armaya İnşaat, Kuveyt İnternational Bank, Kuveyt’te faaliyet gösteren baz şirketiyle birlikte İngiltere ve Amerika'dan da önemli firmalar yer alacak.