Kuveyt Emlak Fuarı katılımcı listesi

6 Kasım ile 9 Kasım tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Kuveyt Emlak Fuarı katılımcı listesine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Kuveyt Emlak Fuarı katılımcı listesi

Kuveyt Emlak Fuarı 6 – 9 Kasım 2014 tarihleri arasında Kuveyt Hilton Otel’de düzenlenecek. Square Meter Real Estate’in düzenlediği 4. “Your Real Estate Your Investment” Emlak Fuarı’na 23 gayrimenkul firması katılacak. 4 gün sürecek olan Kuveyt Emlak Fuarı’nın birinci ve ikinci gününde “gayrimenkul satışları” ve “pazarlama” konusunda aktiviteler gerçekleştirilecek.

Türkiye’den de birçok firmanın katılacağı Kuveyt Emlak Fuarı’na www.emlakwebtv.com ekibi de katılacak. Kuveyt Emlak Fuarı ile ilgili detayları sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Birçok ülkeden de katılımcıların yer alacağı Kuveyt Emlak Fuarı’na Kuveyt’in önde gelen ailelerinden Al Ghanim Ailesi’nin ev sahipliği yapması ayrı bir önem taşıyor. Al Ghanim ailesi, Körfez yatırımcıları için daha ‘güvenli yatırım’ anlamına geliyor.

Kuveytli emlak yatırımcıları ile Körfez Ülkeleri’ndeki orta kesim yatırımcıları da Türkiye’ye çekmeyi planlanan Kuveyt Emlak Fuarı; Tufan İnşaat, Armaya İnşaat, Kuveyt İnternational Bank, Kuveyt’te faaliyet gösteren baz şirketiyle birlikte İngiltere ve Amerika'dan da önemli firmalar yer alacak.

Kuveyt Emlak Fuarı’na katılan firmalar için 16 ile 48 metrekare arasındaki stantlarda sunum yapması sağlanacak. Emlak Fuarı’na dahil olan I Can Buy Turkey, Keyshead International, Rehamedin, KIB, Baz, T-Mas’ın yanı sıra Yalova’nın önemli şirketlerinden biri daha hazır bulunacak. 2.000 metrekare üzerine kurulan Kuveyt Emlak Fuarı alanında birçok etkinlik de yapılacak. Ayrıca Kuveyt Emlak Fuarı’nın açılış töreninde Kuveyt’in siyaset, medya, iş ve sanat dünyasından ünlü simaları da yer alacak.

Kuveyt Emlak Fuarı katılımcı listesi!
Türkiye’den birçok firmanın katılacağı Kuveyt Emlak Fuarı katılımcı listesi henüz açıklanmasa da, isimleri belli olan firmalar şöyle:
Tufan İnşaat
Armaya İnşaat
Kuveyt International Bank
I Can Buy Turkey
Keyshead International
Rehamedin
KIB
Baz
T-Mas

Kuveyt Emlak Fuarı ne zaman?
Yılda 2 kere düzenlenen Kuveyt Emlak Fuarı 6 Kasım ile 9 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Gayrimenkul satışları ve Pazarlama konularının tartışılacağı Kuveyt Emlak Fuarı’ndaki etkinliklerin ise renkli geçmesi planlanıyor.

Kuveyt Emlak Fuarı’nda neler olacak?
Birçok ünlü yatırımcının katılacağı Kuveyt Emlak Fuarı’nda Körfez Ülkeleri’ndeki orta kesim yatırımcıları Türkiye’ye çekmek planlanıyor. Kuveyt’in siyaset, medya, iş ve sanat dünyasından ünlü simaları da yer alacağı Kuveyt Emlak Fuarı’na Kuveyt’in önde gelen ailelerinden Al Ghanim Ailesi’nin de ev sahipliği yapacağı konuşuluyor.