Kuveytliler City Center’a çıkarma yaptı

Esenyurt’ta yer alan City Center projesinde Kuveytli OSSOS Business Development Co. firması 50 home - office daire satın aldı.

Kuveytliler City Center’a çıkarma yaptı

07.02.2014 / Posta Gazetesi 

Esenyurt’ta yer alan City Center projesinde Kuveytli OSSOS Business Development Co. firması 50 home - office daire satın aldı. City Center projesini hayata geçiren Özyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Özyurt, “City Center projemize yerli ve yabancı birçok yatırımcıdan talep geliyor. Projeye başladığımızdan bugüne dek Avrupa'ya satışlarımız olmasının yanı sıra son olarak geçtiğimiz günlerde Kuveytli bir firmaya 50 home - office dairenin satışını gerçekleştirdik. Kuveytliler, projenin kiralanacak AVM bölümüne de büyük ilgi gösteriyorlar. Ayıca Türkiye gayrimenkullerinin yatırım açısından büyük potansiyel taşıdığına vurgu yapıyorlar ve her fırsatta Türkiye'ye geldiklerini belirtiyorlar. Projemizde gerçekleştirdiğimiz bu satışın yabancı yatırımcıların Türkiye gayrimenkullerine gösterdiği ilginin önemli bir kanıtı olduğunu düşünüyorum” dedi.

170 milyon dolarlık yatırım

170 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen City Center, Esenyurt'un en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor. 80 ve 180 metrekare arasında değişen 250 home - office dairenin ve 175 adet ofisin yer aldığı projede, avantajlı ödeme planları da sunuluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu City Center'da son 28 home - office daire metrekaresi 2 bin 300 dolardan  başlayan fiyatlarla ve yüzde 1 KDV avantajı ile satışta. 

Proje Bilgisi: City Center