Kuzey Bahçeşehir Projesi

Kuzey Bahçeşehir projesi Soyak tarafından İstanbul Hadımköy'de inşa ediliyor

Kuzey Bahçeşehir Projesi

Kuzey Bahçeşehir projesi Soyak tarafından İstanbul Hadımköy'de inşa ediliyor. Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Fuarı'nda tanıtılan Kuzey Bahçeşehir projesi 100 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kuzey Bahçeşehir projesi satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

İstanbul'un ilk mega yeşil projesi olacak olan Kuzey Bahçeşehir projesinde 5 bin adet daire yer alıyor. Etaplar halinde yükselecek olan Kuzey Bahçeşehir 40 bloktan meydana gelecek. Projede ilk etabın 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede sosyal donatılar henüz açıklanmadı.

Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, "Fuarda hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan aldığımız geri dönüşler bizi çok memnun etti.”  şeklinde konuştu. Körfez yatırımcılarının Türkiye'ye olan ilgisinin arttığını belirten Çamlıbel, '' "Körfez'den talebi sürdürülebilir kılmak için bu 3 konuda devletin desteğine ihtiyaç var. Bu 3 konuda kaydadeğer iyileştirme yapılırsa bugün yıllık 4-5 milyar dolar olan gayrimenkul kaynaklı dış sermaye girişi hızla 10-15 milyar dolarlar seviyesine yükselecektir." dedi. 

Dubai'de körfez yatırımcıları tarafında yoğun ilgi gören projede fiyatlar ve ödeme planı da henüz belirlenmedi. Kuzey Bahçeşehir projesi fiyatlarının 150 bin liradan başlaması bekleniyor. İstanbul Hadımköy'de hayata geçirilen proje 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakın mesafede yer alıyor. 

Kuzey Bahçeşehir satış ofisi iletişim bilgileri
Adres : Hadımköy Mahallesi Arnavutköy - İstanbul
Telefon numarası : 444 0 795
Web adresi : soyak.com.tr
e-posta adresi : info@soyak.com.tr

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Kuzey Bahçeşehir