Kuzey Yakası'nın akıllı ofisleri satışa çıktı

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir'de hayata geçireceği Kuzey Yakası projesi bünyesindeki akıllı ofisleri 9 Eylül'den itibaren satışa çıktı

Kuzey Yakası'nın akıllı ofisleri satışa çıktı

Emlak konut GYO, İstanbul Başakşehir'de hayata geçireceği yeni projesi Kuzey Yakası'ndaki akıllı ofisleri, satışa sunuldu . 364 bin metrekare üzerinde kurulacak şehir parkı bünyesinde yer alacak kuzey Yakası bünyesinde 373 adet ofis, ticari birimler ve otel yer alacak. Proje çok sayıda sosyal etkinliğe de ev sahipliği yaparken, 153 odalı bir otel ve 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası ve 83 kişilik seminer salonunun bulunacağı bir kogre merkezini de bünyesinde barındıracak. 

Murat Kurum: Hem Başakşehir hem İstanbul'a yeni bir değer

Proje ile birlikte Başakşehir'de İstanbul'un iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk getireceklerini söyleyen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Kuzey Yakası'nın bölge ili uyumlu, doğa ile iç içe ve az katlı bir ofis ve ticari birim projesi olarak öne çıktığını söyledi. Murat Kurum, Kuzey Yakası içinde çok önemli sosyal yaşam alanlarına da yer verileceği bilgisini vererek ; Proje bünyesinde otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, çocuk alanları ve hayvanat bahçesi gibi faaliyet alanlarının dışında bir de dünya metropollerinde görmeye alıştığımız devasa bir şehir parkı yer alıyor. Tüm bu imkanları bir arada bulunduran Kuzey Yakası ile hem Başakşehir’e hem de İstanbul’a yeni değerler kazandıracağız..." dedi. 

Emlak Konut Başakşehir'e yatırım yapmayı sürdürüyor

1995 yılında pilot bölge olarak çalışmalara başlanan ve 2003 itibarıyla da atılımların hızlı bir biçimde gerçekleştiği Başakşehir'e Emlak konut olarak 13 bin bağımsız bölüm, ulaşım ve altyapı inşaatı gerçekleştirdiklerini de söyleyen Kurum: "Başakşehir konum itibariyle 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Entegre Sağlık Kampüsü, Stadyumlar, Resmi Kurum Binaları ve Üniversite gibi devletimizin büyük ölçekli yatırım projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bir bölge olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek potansiyeliyle ön plana çıkıyor." ifadelerini kullandı. 

 

Kuzey Yakası'nın akıllı ofisleri yarın satışa çıkıyor

 

Kuzey Yakası Başakşehir projesi

Emlak konut GYO, İstanbul Başakşehir'de hayata geçireceği yeni projesinin tanıtımına başladı. Doğa ile iç içe aktif bir iş yaşamı konseptiyle uygulanacak olan Kuzey Yakası bünyesinde akıllı ofis birimleri yer alacak. TEM, E-5 ve 3. Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken projede özel bir mimari stilin uygulanması beklenirken, açık alan düzenlemeleriyle de çok yönlü bir proje oluşturulacak. Toplam 10 blokta yatay mimari konseptinin uygulanacağı az katlı yapı komplekslerine yer verilecek projenin 7 bloku, ticaret ve ofis alanlarına ayrılacak. 2 blok ise otel ve kontre merkezi için ayrılırken, 1 blok spor salonu ve kapalı yüzme havuzu gibi spor alanlarına ayrılacak. 

153 odalı otel ve dev konferans salonu

153 odalı bir otel biriminin de yer alacağı Kuzey Yakası bünyesinde ayrıca bir de kongre merkezi yer alacak. 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası ve 83 kişilik seminer salonunun bulunacağı projede 400 metrekarelik de fuaye ve 2.100 metrekarelik lobi alanları bulunacak.